تاریخچه

شکل گیری مَکران

شرکت ربات های صنعتی مَکران در سال ۱۳۹۸ توسط گروهی از صنعتگران جوان ،با تجربه و سخت کوش کشور بنیان گذاری شد.
با توجه به پتانسیل موجود و تجربه های گذشته گروه در تولید قطعات پلیمری کشور،وظیفه خود دانستیم تا با ورود به عرصه اتوماسیون،باری از دوش صنعتگران تزریق پلاستیک عزیز برداشته و با تجربه خود بتوانیم میزان تولید کشور را هرچند اندک اما به سهم خود افزایش دهیم.
ارتباط با دانشگاه و استفاده از متخصصان نخبه به ما نشان داد که با کمک این عزیزان قدم های بزرگتری میتوان براداشت،از این رو با افزایش این ارتباط و آمیخته شدن تجربه‌های گذشته و دانش به روز این عزیزان توانستیم ساخت ربات‌های تزریق پلاستیک را در کشور آغاز کنیم.
شرکت ربات های صنعتی مَکران در نظر دارد با خواست خدا و همت جوانان تبدیل به اولین مرجع تخصصی اتوماسیون صنعت پلاستیک در کشور شده و همگام با تکنولوژی های روز دنیا بتواند نیاز این بخش بزرگ از صنایع پایین دستی را مرتفع سازد.

خدمات ما

01
ربات های تزریق پلاستیک

شرکت مَکران ارائه دهنده انواع ربات های صنعت تزریق پلاستیک از قبیل ربات های کارتزین سه محور سروو ، ربات اسپرو پیکر ، ربات IML ، و آمادگی ساخت انواع ربات به صورت سفارشی مطابق با نیاز صنایع پلاستیک میباشد.

03
مشاوره بهینه سازی خطوط تولید

در کنار شما هستیم تا با به اشتراک گذاشتن تجربیات و آموخته های خود جهت بهبود بهره وری صنعت گام برداریم.

02
تامین تجهیزات خطوط اتوماسیون

شرکت مَکران تامین کننده انواع قطعات و ملحقات الکترونیکی ، پنوماتیک و مکانیکی به کار رفته در ربات ها و خطوط تولید میباشد.